-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Вугілля кам'яне
Тендер Prozorro UA-2018-09-06-000632-b
-
Торги не відбулися
640 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 200.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 200.00 UAH
Період уточнення:
06.09.2018 12:51 - 17.09.2018 18:00
Відповідь надана
про ціну
Номер:
98410003afab4db59e845d307e474a33
Дата опублікування:
07.09.2018 12:35
Опис:
Добрий день, рекомендуємо вивчити ціну такого вугілля на ринку і внести зміни в документацію.
Відповідь:
Дякуємо за рекомендацію! Дане питання буде повторно досліджене. У разі необхідності будуть внесені зміни в оголошення.
Дата відповіді:
18.09.2018 18:07