-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Вугілля кам'яне
Тендер Prozorro UA-2018-09-06-000632-b
-
Торги не відбулися
640 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 200.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 200.00 UAH
Номер:
e4f1af95962542b590fbb864298657cc
Внутрішній номер закупівлі:
2415733
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-09-06-000632-b
Замовник:
КЗЛОР Монастироцький психоневрологічний інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188978
-
Адреса:
80326, Україна, Львівська область, Монастирок, вул. Івана Франка 30б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шумило Галина Миколаівна +380325246707 monasturok-zamok@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
640 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 200.00 UAH
Період уточнення:
06.09.2018 12:51 - 17.09.2018 18:00
Період прийому пропозицій:
06.09.2018 12:51 - 27.09.2018 18:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вугілля кам'яне
Кількість
291 тонни
Період постачання
до 31.12.2018