-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Мастила та оливи
Тендер Prozorro UA-2025-01-22-008323-a
Завершена
130 535.25
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 166.68 UAH
мін. крок: 0.1% або 166.68 UAH
Період уточнення:
22.01.2025 12:41 - 31.01.2025 00:00
Відповідь надана
техніка
Номер:
11f7f7be11bf46e1ade3c13aca150ac4
Дата опублікування:
29.01.2025 13:26
Опис:
Борошно з курки 25 %, рис, пшениця, клейковина кукурудзяна, кукурудза, жир з птиці (з додаванням токоферолів), протеїн гідролізований тваринний, бурякова, мінерали, олія лососева 0,5 %, дріжджі пивні, насіння льону 0,35 %, банан 0,23 %, помідори 0,2 %, глід 0,065 %, імбир 0,01 %.
Після внесення змін по оливам Ви змінили повністю технічну частину яка не відноситься до 09210000-4 Мастильні засоби.
Відповідь:
Дякуємо. Зміни будуть внесені
Дата відповіді:
29.01.2025 16:25
Відповідь надана
технічні вимоги
Номер:
7b3b2a7ff7304308b913fd0d85ca3fb9
Дата опублікування:
28.01.2025 10:47
Опис:
Шановний Замовнику. Міжнародний стандарт ГОСТ 610-72 скасован в Україні у 2019 році. В Україні діє загально державний нормативний документ ДСТУ ГОСТ 610:2019 "Оливи осьові. Технічні умови" (на заміну ГОСТ 610) відповідно до якого і виробляються оливи осьові. Дякую
Відповідь:
Дякуємо. Зміни будуть внесені
Дата відповіді:
28.01.2025 12:28
Відповідь надана
Допуски
Номер:
660627ea7d0b426dbf5c16be82fdcae1
Дата опублікування:
23.01.2025 11:44
Опис:
Доброго дня, просимо зазначити якісні характеристики предмета закупівлі.
Відповідь:
Доброго дня. Відповідь буде надана найближчим часом
Дата відповіді:
23.01.2025 14:42