-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Мастила та оливи
Тендер Prozorro UA-2025-01-22-008323-a
Завершена
130 535.25
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 166.68 UAH
мін. крок: 0.1% або 166.68 UAH
Номер:
27b8b658c1f74796a8efdc3f0d96fb02
Внутрішній номер закупівлі:
24129080
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-22-008323-a
Замовник:
Служба зовнішньої розвідки України
×
-
Код ЄДРПОУ:
33240845
-
Адреса:
Україна, м. Київ, Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бернацький Віталій Борисович +380440000000 godz_umrl@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09210000-4 Мастильні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
130 535.25 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.01.2025 12:41 - 31.01.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
22.01.2025 12:41 - 03.02.2025 10:00
Аукціон:
04.02.2025 12:17 - 04.02.2025 12:40
Період кваліфікації:
04.02.2025 12:40 - 11.02.2025 10:08
Період завантаження договору:
17.02.2025 00:00 - 27.02.2025 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴97 200.00 Мастила та оливи
- Лот №2 ₴33 335.25 Мастила та оливи