-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Продукція для чищення
Тендер Prozorro UA-2025-01-16-008235-a
Торги не відбулися
64 814.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 648.14 UAH
мін. крок: 1% або 648.14 UAH
Період уточнення:
16.01.2025 12:58 - 21.01.2025 00:00
Відповідь надана
Уточнення умов постачання
Номер:
795ec445ca4e4fdebe854fd68e61a570
Дата опублікування:
17.01.2025 14:52
Опис:
Шановний Замовнику, чи можна розраховувати на відвантаження товару ОДНІЄЮ партією, та відразу після підписання договору, а не протягом 2025 року.
Відповідь:
Доброго дня, даний об'єм є річною потребою, постачання потрібно протягом року різними партіями, враховуючи специфіку нашого санаторно-курортного закладу.
Дата відповіді:
17.01.2025 15:00
Відповідь надана
Уточнення умов постачання
Номер:
5203f174dea94f29bf8b1e3b5556dd61
Дата опублікування:
17.01.2025 14:52
Опис:
Шановний Замовнику, чи можна розраховувати на відвантаження товару ОДНІЄЮ партією, та відразу після підписання договору, а не протягом 2025 року.
Відповідь:
Доброго дня, даний об'єм є річною потребою, постачання потрібно протягом року різними партіями, враховуючи специфіку нашого санаторно-курортного закладу.
Дата відповіді:
17.01.2025 14:59