-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Продукція для чищення
Оголошено тендер
64 814.00
UAH
Номер:
30deb0da73ad4cb8b9cf4f55a47685e4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-01-16-011344-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Знам' янська обласна бальнеологічна лікарня" Кіровоградської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01995054
-
Адреса:
27400, Україна, Кіровоградська область, місто Знам'янка, вул. Героїв Чорнобиля, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Знам' янська обласна бальнеологічна лікарня" Кіровоградської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01995054
-
Адреса:
27400, Україна, Кіровоградська область, місто Знам'янка, вул. Героїв Чорнобиля, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
64 814.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Продукція для чищення
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
39830000-9 Продукція для чищення
Дата опублікування:
16.01.2025 12:53
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опискошти від господарської діяльності підприємства
Сума64 814.00 UAH