• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Автомобільне мастило

1. Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі, які визначені у відповідному додатку до тендерної документації, розраховані для виконання оперативно-службових завдань Замовника. 2. Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі здійснювалося проведенням моніторингу цін, шляхом здійснення пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціну (тобто інформація про ціни, що містяться в мережі інтернет у відкритому доступі, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, в електронній системі закупівель, тощо), а також з урахуванням положень примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275. 3. Кошторисом на 2025 рік передбачені видатки на закупівлю.

Завершена

204 360.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 021.80 UAH
Період уточнення: 14.01.2025 10:26 - 20.01.2025 00:00
Відповідь надана

технічні вимоги

Номер: 52fa8404c37b4c299e6ec36b72f30bf1
Дата опублікування: 17.01.2025 09:46
Опис: Добрий день. Допуски, які ви вказуєте для олив моторних, повинні буди офіційними чи достатньо відповідності цим допускам? Дякую
Відповідь: Повинні буди офіційними
Дата відповіді: 17.01.2025 10:00
Відповідь надана

технічні вимоги

Номер: c76f4d1ccc77418ab35047b32e108618
Дата опублікування: 17.01.2025 09:25
Опис: Добрий день. В Додатку 3 , таблиця специфікації товару для позиції №2 вкажить, будь ласка, межі параметрів, тобто "не більше", "не менше" та т.п.
Відповідь: Дякую за звернення та повідомляю, що Замовником будуть внесені зміни до тендерної документації.
Дата відповіді: 17.01.2025 10:00
Відповідь надана

технічні вимоги

Номер: b194404777a44766941ed4f579a3088e
Дата опублікування: 17.01.2025 09:04
Опис: Шановний Замовнику. В скаладі тендерної пропозиції обов'язково надавати сертифікат відповідності, чи буде достатньо надати сертифікат (паспорт) якості? Дякую
Відповідь: Надати документи, які засвідчують якісні, технічні характеристики товару, його походження
Дата відповіді: 17.01.2025 09:57
Відповідь надана

технічні вимоги

Номер: 6bfafd5d84ba4f0d9f9d257ded11bfb8
Дата опублікування: 16.01.2025 14:02
Опис: Добрий день. Додаток 3 п.4 ви прописуєте 4. "Постачанню підлягає Товар, сертифікований в Україні, якість якого відповідає вимогам ДСТУ". Це треба розуміти, що товар повинен мати сертифікат відповідності, виданий уповноваженим органом з сертифікації акредетованим в Україні? А вираз "якість якого відповідає вимогам ДСТУ" це про товар, тобто він повинен відповідати вимогам ДСТУ? А якщо моторні оливи виготовлені за ТУ виробника? Дякую
Відповідь: Доброго здоров’я! Продукція, виготовлена за технічними умовами, обов’язково повинна відповідати вимогам ДСТУ, проте, виготовляється за власною рецептурою підприємства з використанням новітніх технологій.
Дата відповіді: 16.01.2025 15:38
Відповідь надана

москальські стандарти

Номер: e05a87538d0d4be390f81da3f2da4486
Дата опублікування: 14.01.2025 17:43
Опис: Шановний Замовнику, яким чином на 10 році війни ви вимагаєте від учасників відповідність запропонованої ними оливи москальському стандарту AAE (STO 003) ??? До Вашого відома, AAE - це асоціація автомобільних інженерів росії, яка в 1998 році запропонувала рекомендований стандарт по класифікації моторних олив рф СТО ААИ 003-98 «Масла моторные для автомобильной техники. Классификация. Обозначение и технические требования», де СТО — "стандарты научно-технических, инженерных, коммерческих и общественных организаций'' Яка мета переслідується, якщо Ви хочете щоб олива відповідала цьому стандарту?
Відповідь: Шановний Учасник! Дякую за звернення та повідомляю, що Замовником будуть внесені зміни до тендерної документації.
Дата відповіді: 15.01.2025 08:41