-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автомобільне мастило
Оголошено тендер
204 360.00
UAH
Номер:
9509f45a86824e129ec35cf3defb41c7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-01-14-003420-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Служба зовнішньої розвідки України
×
-
Код ЄДРПОУ:
33240845
-
Адреса:
00000, Україна, м. Київ, Київ, вул.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Служба зовнішньої розвідки України
×
-
Код ЄДРПОУ:
33240845
-
Адреса:
00000, Україна, м. Київ, Київ, вул.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
204 360.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Автомобільне мастило
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09210000-4 Мастильні засоби
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
14.01.2025 10:14
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума204 360.00 UAH