-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з надання доступу у режимі on-line обчислювальної техніки ПрАТ «Львівобленерго» до системи GPS-моніторингу транспортних засобів
Тендер Prozorro UA-2025-01-10-002546-a
Проект договору про закупівлю міститься в тендерній документації.
Завершена
1 063 304.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 10 633.04 UAH
мін. крок: 1% або 10 633.04 UAH
Період уточнення:
10.01.2025 11:22 - 15.01.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим