-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з надання доступу у режимі on-line обчислювальної техніки ПрАТ «Львівобленерго» до системи GPS-моніторингу транспортних засобів
Тендер Prozorro UA-2025-01-10-002546-a
Проект договору про закупівлю міститься в тендерній документації.
Завершена
1 063 304.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 10 633.04 UAH
мін. крок: 1% або 10 633.04 UAH
Номер:
6ee1f164c49a42459e91c3c45195c4a3
Внутрішній номер закупівлі:
23980946
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-10-002546-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131587
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, Львів, вул. Козельницька, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Соколов Володимир Михайлович 380322392367 loetender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспортуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 063 304.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.01.2025 11:22 - 15.01.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
10.01.2025 11:22 - 18.01.2025 09:00
Період кваліфікації:
18.01.2025 09:00 - 21.01.2025 13:24
Період завантаження договору:
27.01.2025 00:00 - 06.02.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 063 304.00 Послуги з надання доступу у режимі on-line обчислювальної техніки ПрАТ «Львівобленерго» до системи GPS-моніторингу транспортних засобів