-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з постачання та налаштування програмного забезпечення лабораторної інформаційної системи для автоматизації лабораторних процесів в лабораторії
Тендер Prozorro UA-2024-12-26-014013-a
Завершена
330 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 650.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 650.00 UAH
Період уточнення:
26.12.2024 16:57 - 07.01.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим