• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з постачання та налаштування програмного забезпечення лабораторної інформаційної системи для автоматизації лабораторних процесів в лабораторії

Завершена

330 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 650.00 UAH
Номер: 583390e1f3144b98a0c2518fcebc061a
Внутрішній номер закупівлі: 23883376
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-12-26-014013-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Міський лікувально-діагностичний центр"
Контактна особа: Ващук Лариса Василівна 380432652265 cmdc@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 72250000-2 Послуги, пов’язані із системами та підтримкоюАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 330 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 26.12.2024 16:57 - 07.01.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 26.12.2024 16:57 - 10.01.2025 10:00
Період кваліфікації: 10.01.2025 10:00 - 13.01.2025 16:37
Період завантаження договору: 19.01.2025 00:00 - 29.01.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴330 000.00 Послуги з постачання та налаштування програмного забезпечення лабораторної інформаційної системи для автоматизації лабораторних процесів в лабораторії