-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Шуруп колійний 24х150, виконання 1, без захисного покриття, Шуруп колійний 24х170, виконання 1, без захисного покриття
Тендер Prozorro UA-2024-12-26-011955-a
Шуруп колійний 24х150, виконання 1, без захисного покриття, Шуруп колійний 24х170, виконання 1, без захисного покриття
Завершена
3 473 924.75
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 17 369.62 UAH
мін. крок: 0.5% або 17 369.62 UAH
Період уточнення:
26.12.2024 15:39 - 06.01.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим