-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Шуруп колійний 24х150, виконання 1, без захисного покриття, Шуруп колійний 24х170, виконання 1, без захисного покриття
Тендер Prozorro UA-2024-12-26-011955-a
Шуруп колійний 24х150, виконання 1, без захисного покриття, Шуруп колійний 24х170, виконання 1, без захисного покриття
Завершена
3 473 924.75
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 17 369.62 UAH
мін. крок: 0.5% або 17 369.62 UAH
Номер:
51508d8bdc5c454fbf13fee7a31e2d8c
Внутрішній номер закупівлі:
23881044
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-26-011955-a
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПРИДНІПРОВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081237
-
Адреса:
49600, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Шевченко Андрій Валентинович 380567930886 an.shevchenko@dp.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44530000-4 Кріпильні деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 473 924.75 UAH без ПДВ
Період уточнення:
26.12.2024 15:39 - 06.01.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
26.12.2024 15:39 - 09.01.2025 15:26
Період кваліфікації:
09.01.2025 15:26 - 22.01.2025 15:38
Період завантаження договору:
28.01.2025 00:00 - 07.02.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 473 924.75 Лот 1 - Шурупи