-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
60130000-8 - Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів. Перевезення учнів з с. Макухівка та с. Лісок на навчання до школи та в зворотньому напрямку
Тендер Prozorro UA-2024-12-24-016632-a
Торги не відбулися
1 837 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 187.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 9 187.50 UAH
Період уточнення:
24.12.2024 15:56 - 29.12.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим