• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

60130000-8 - Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів. Перевезення учнів з с. Макухівка, с. Лісок на навчання до школи та в зворотньому напрямку

Оголошено тендер

1 837 500.00 UAH
Номер: 22621c0065f14ac0abc4cd74176a3246
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-12-24-015354-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПОЛТАВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №22 ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПОЛТАВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №22 ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
Очікувана вартість: 1 837 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 60130000-8 - Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів. Перевезення учнів з с. Макухівка, с. Лісок на навчання до школи та в зворотньому напрямку
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 24.12.2024 14:11

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 837 500.00 UAH