-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Плівка с/к Oralite 5510 1,235x50 (010 білий) або еквівалент ; Плівка с/к Oralite 5510 1,235x50 (020 жовтий) або еквівалент; Плівка с/к Oralite 5510 1,235х50 (030 червоний) або еквівалент (код CPV за ДК 021:2015 44170000-2 «Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами»)
Тендер Prozorro UA-2024-12-23-017965-a
Плівка с/к Oralite 5510 1,235x50 (010 білий) або еквівалент ; Плівка с/к Oralite 5510 1,235x50 (020 жовтий) або еквівалент; Плівка с/к Oralite 5510 1,235х50 (030 червоний) або еквівалент (код CPV за ДК 021:2015 44170000-2 «Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами»)
Завершена
234 825.57
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 174.13 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 174.13 UAH
Період уточнення:
23.12.2024 16:23 - 01.01.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим