-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Плівка с/к Oralite 5510 1,235x50 (010 білий) або еквівалент ; Плівка с/к Oralite 5510 1,235x50 (020 жовтий) або еквівалент; Плівка с/к Oralite 5510 1,235х50 (030 червоний) або еквівалент (код CPV за ДК 021:2015 44170000-2 «Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами»)
Тендер Prozorro UA-2024-12-23-017965-a
Плівка с/к Oralite 5510 1,235x50 (010 білий) або еквівалент ; Плівка с/к Oralite 5510 1,235x50 (020 жовтий) або еквівалент; Плівка с/к Oralite 5510 1,235х50 (030 червоний) або еквівалент (код CPV за ДК 021:2015 44170000-2 «Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами»)
Завершена
234 825.57
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 174.13 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 174.13 UAH
Номер:
35cae64356fa4ddb854b34222246bcc6
Внутрішній номер закупівлі:
23828976
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-23-017965-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВ-СИГНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35586054
-
Адреса:
61012, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ ЧОБОТАРСЬКА, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Яніна ПОПРУГА 380577315954 kharkiv_signal@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
234 825.57 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.12.2024 16:23 - 01.01.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
23.12.2024 16:23 - 04.01.2025 08:00
Період кваліфікації:
04.01.2025 08:00 - 08.01.2025 08:53
Період завантаження договору:
14.01.2025 00:00 - 24.01.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴234 825.57 Плівка с/к Oralite 5510 1,235x50 (010 білий) або еквівалент ; Плівка с/к Oralite 5510 1,235x50 (020 жовтий) або еквівалент; Плівка с/к Oralite 5510 1,235х50 (030 червоний) або еквівалент (код CPV за ДК 021:2015 44170000-2 «Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами»)