-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: код 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)» (Ноутбуки)
Тендер Prozorro UA-2018-08-30-001334-a
Торги не відбулися
242 991.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 429.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 429.00 UAH
Період уточнення:
30.08.2018 16:05 - 07.09.2018 00:00
Відповідь надана
Бюджет закупівлі
Номер:
0ff935526999487189ad04cc21601e76
Дата опублікування:
31.08.2018 13:52
Опис:
Шановний Замовник!
Бюджет закупівлі, який Ви вказали набагато менший ніж актуальна ціна цого товару офіційно завезеного
в Україну з урахуванням сплати всіх податків та зборів до бюджету Держави.
Прохання змінити сумму, інакше або ніхто не буде брати участь у торгах,
або ви можете придбати не офіційно ввезений товар без гарантійної підтримки.
Дякую.
Відповідь:
Наша ціна сформована на основі аналізу цінової політики компанії Apple в Україні.
Дата відповіді:
03.09.2018 16:43