-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: код 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)» (Ноутбуки)
Тендер Prozorro UA-2018-08-30-001334-a
Торги не відбулися
242 991.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 429.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 429.00 UAH
Номер:
b439f0482ccf4b8ea28da0153f02ec4d
Внутрішній номер закупівлі:
2372743
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-08-30-001334-a
Замовник:
УКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ СОЦІАЛЬНОЇ І СУДОВОЇ ПСИХІАТРІЇ ТА НАРКОЛОГІЇ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04803492
-
Адреса:
04080, Україна, Київська обл., Київ, Подільський район, ВУЛИЦЯ ФРУНЗЕ, будинок 103
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ткаченко Людмила Костянтинівна +380445038783 LK_TKACHENKO@UKR.NET
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
242 991.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 429.00 UAH
Період уточнення:
30.08.2018 16:05 - 07.09.2018 00:00
Період прийому пропозицій:
30.08.2018 16:05 - 17.09.2018 00:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ноутбуки
Кількість
9 штуки
Період постачання
до 31.10.2018