-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кабелі та супутня продукція
Тендер Prozorro UA-2024-12-12-003360-a
Торги не відбулися
2 830 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 14 152.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 14 152.50 UAH
Період уточнення:
12.12.2024 10:14 - 18.12.2024 00:00
Відповідь надана
Запит
Номер:
43de4576c7ff4639b6e195bbefb86a27
Дата опублікування:
17.12.2024 16:05
Опис:
Кабель КНГВ-М 100 м Жили і переріз ???
Відповідь:
Кабель КНГВ-М 100 м : 1 жила перетином 25 мм кв, що вказано в таблиці Додатку №4 Тендерній документації зі змінами №1.
Дата відповіді:
17.12.2024 16:45
Відповідь надана
Уточнення с приводу подачі по лотам.
Номер:
4f0828e740474e89b72277ab63ca9086
Дата опублікування:
17.12.2024 14:28
Опис:
Шановний організатор торгів! Прошу розглянути можливість розбивки тендеру на лоти, а саме:
Лот.№1. Муфти кабельні; Кабельні наконечники; Гільзи кабельні.
Лот.№2. Кабель; Провід.
Відповідь:
Шановний Учасник! Не має технічної можливості внести зміни в дану процедуру закупівлі та зробити її мультилотовою.
Дата відповіді:
17.12.2024 15:06
Відповідь надана
Запит
Номер:
3b796b422b01495381b4db1caff83844
Дата опублікування:
16.12.2024 10:20
Опис:
Доброго дня муфти під який тип та напругу кабеля та жильність кабелю розраховані?
Відповідь:
Добрий день!
Замовником будуть внесені зміни в таблицю Додатку №4 "Технічні, якісні характеристики товару та вимоги до поставки товару" тендерної документації.
Дата відповіді:
16.12.2024 16:44
Відповідь надана
Запит
Номер:
54a4a7ecf6324200970e2e1c94d38f5b
Дата опублікування:
12.12.2024 15:59
Опис:
Якого виконання повинні бути кабельні наконечники мідно-лудженні?
Відповідь:
Добрий день!
Наконечники кабельні мідно-лудженні модель SC з перерізом вказаним в таблиці Додатку №4 Тендерної документації.
Дата відповіді:
13.12.2024 10:10