-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кабелі та супутня продукція
Тендер Prozorro UA-2024-12-12-003360-a
Торги не відбулися
2 830 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 14 152.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 14 152.50 UAH
Номер:
639d7ea4d3a641bca84d03047e2c9cb4
Внутрішній номер закупівлі:
23640920
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-12-003360-a
Замовник:
Полтавське обласне комунальне виробниче підприємство теплового господарства «Полтаватеплоенерго»
×
-
Код ЄДРПОУ:
03338030
-
Адреса:
36008, Україна, Полтавська область, Полтава, вул.Польська,2а
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Михальова Ольга Юріївна +380532510476 mihalyova.o@pte.poltava.ua http://te.pl.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 830 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.12.2024 10:14 - 18.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
12.12.2024 10:14 - 21.12.2024 12:00
Період кваліфікації:
21.12.2024 12:00 - 24.12.2024 11:43
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 830 500.00 Кабелі та супутня продукція