-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт холодильної машини AERMEC WSA 1602 X E системи вентиляції та кондиціювання повітря приміщень ЦКПР Львівського РСП Украероруху
Тендер Prozorro UA-2018-07-25-001726-b
Завершена
95 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 950.00 UAH
мін. крок: 1% або 950.00 UAH
Період уточнення:
25.07.2018 16:11 - 31.07.2018 17:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим