-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт холодильної машини AERMEC WSA 1602 X E системи вентиляції та кондиціювання повітря приміщень ЦКПР Львівського РСП Украероруху
Тендер Prozorro UA-2018-07-25-001726-b
Завершена
95 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 950.00 UAH
мін. крок: 1% або 950.00 UAH
Номер:
163435490cc244bab4f14c83241ed82f
Внутрішній номер закупівлі:
2362085
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-07-25-001726-b
Замовник:
Львівський регіональний структурний підрозділ Державного підприємства обслуговування повітряного руху України
×
-
Код ЄДРПОУ:
19326017
-
Адреса:
79040, Україна, Львівська область, Львів, вул.Любінська 217 а/с 3983
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ірина Мізерак +380322972624 mizerak_im@uksatse.aero
Класифікатор ДК 021:2015:
50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
95 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
950.00 UAH
Період уточнення:
25.07.2018 16:11 - 31.07.2018 17:00
Період прийому пропозицій:
25.07.2018 16:11 - 10.08.2018 17:00
Аукціон:
13.08.2018 12:56 - 13.08.2018 13:17
Період кваліфікації:
13.08.2018 13:17 - 16.08.2018 11:43
Період завантаження договору:
13.08.2018 13:17 - 02.09.2018 13:17
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт холодильної машини AERMEC WSA 1602 X E системи вентиляції та кондиціювання повітря приміщень ЦКПР Львівського РСП Украероруху
Кількість
1 послуга
Період постачання
12.09.2018 - 03.10.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Будівельно-монтажний комплекс "Енергомонтажвентиляція"
Оскарження: 13.08.2018 13:17 - 27.08.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38619176
-
Контактна особа:
Скрипко Наталія Сергіївна +380996025542 n_skrypko@emw.kiev.ua
-
Адреса:
01030, Україна, м. Київ, Шевченківський район, вул. Івана Франка, 5б
Оскарження: 13.08.2018 13:17 - 27.08.2018 00:00
Початкова пропозиція
94 700.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
94 700.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.08.2018 11:43
Документи
27
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕПЛОІНЖИНІРИНГ ПЛЮС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38408951
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕПЛОІНЖИНІРИНГ ПЛЮС" +380677236102 evgeniy.romanets@ti-plus.com.ua http://ti-plus.com.ua
-
Адреса:
Україна, 02094, м.Київ, ПРОВУЛОК ЧЕРВОНОГВАРДІЙСЬКИЙ, будинок 2 ЛІТЕРА "А"
Початкова пропозиція
95 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
95 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
13
Скарги
0
Контракти
Номер:
3bf45ece98da40d58d28bd60dcefd0d1
Ідентифікатор договору:
UA-2018-07-25-001726-b-b1
Постачальник:
ТОВ "Будівельно-монтажний комплекс "Енергомонтажвентиляція"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38619176
-
Контактна особа:
Скрипко Наталія Сергіївна +380996025542 n_skrypko@emw.kiev.ua
-
Адреса:
01030, Україна, м. Київ, Шевченківський район, вул. Івана Франка, 5б
Номер договору:
240
Сума договору:
94 700.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
12.09.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
12.09.2018 16:13
Статус:
Підписаний