-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 3
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2024-12-10-014394-a
ТУ ДСА України в Хмельницькій області, м. Хмельницький, вул. Соборна, 75, 29000, 26293548, орган державної влади
Завершена
5 342 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 26 713.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 26 713.50 UAH
Період уточнення:
10.12.2024 15:00 - 15.12.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим