-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 3
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2024-12-10-014394-a
ТУ ДСА України в Хмельницькій області, м. Хмельницький, вул. Соборна, 75, 29000, 26293548, орган державної влади
Завершена
5 342 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 26 713.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 26 713.50 UAH
Номер:
dfc85f6d888a446ca1501cbc0219e442
Внутрішній номер закупівлі:
23606823
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-10-014394-a
Замовник:
територіальне управління Державної судової адміністрації України в Хмельницькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26293548
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вул.Соборна, 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Бутенко Ольга Анатоліївна +380382658297 inbox@km.court.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 342 700.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.12.2024 15:00 - 15.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
10.12.2024 15:00 - 18.12.2024 00:00
Аукціон:
18.12.2024 12:21 - 18.12.2024 12:56
Період кваліфікації:
18.12.2024 12:56 - 18.12.2024 15:25
Період завантаження договору:
24.12.2024 00:00 - 03.01.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 342 700.00 Електрична енергія