-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія за кодом ( ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)-09310000-5 ( електрична енергія)
Тендер Prozorro UA-2024-12-05-005761-a
Закупівля здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»( зі змінами та доповненнями)
Завершена
581 490.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 814.90 UAH
мін. крок: 1% або 5 814.90 UAH
Період уточнення:
05.12.2024 11:17 - 10.12.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим