-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія за кодом ( ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)-09310000-5 ( електрична енергія)
Тендер Prozorro UA-2024-12-05-005761-a
Закупівля здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»( зі змінами та доповненнями)
Завершена
581 490.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 814.90 UAH
мін. крок: 1% або 5 814.90 UAH
Номер:
3a20333b9a454612a0079b098c1bac01
Внутрішній номер закупівлі:
23532393
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-05-005761-a
Замовник:
Відділ освіти Дружбівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41071240
-
Адреса:
41220, Україна, Сумська область, м. Дружба, вул. Михайлівська, 43
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Горбач +380973932157 buhosv3@ukr.net http://druzhba.osv.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
581 490.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.12.2024 11:17 - 10.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
05.12.2024 11:17 - 13.12.2024 12:00
Аукціон:
16.12.2024 14:23 - 16.12.2024 14:52
Період кваліфікації:
16.12.2024 14:52 - 19.12.2024 10:52
Період завантаження договору:
25.12.2024 00:00 - 04.01.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴581 490.00 Електрична енергія за кодом ( ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)-09310000-5 ( електрична енергія)