-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 3
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2024-12-03-014200-a
Завершена
2 156 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 10 780.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 10 780.00 UAH
Період уточнення:
03.12.2024 15:18 - 14.12.2024 00:00
Відповідь надана
Ліцензія
Номер:
ba639fe758424fc0afd179f71759fae2
Дата опублікування:
04.12.2024 16:52
Опис:
Є необхідність звернути увагу на дану закупівлю правоохоронних органів і ДАСУ. Виявленлено порушення законодавства. Інформація буде передано до необхідних інстанцій.
Відповідь:
Замовник діє виключно в межах чинного законодавства, встановлює абсолютно прозорі та досяжні вимоги до усіх учасників закупівлі, не зазначає недоцільні та дискримінаційні вимоги, що можуть будь яким чином обмежити коло учасників та забезпечує прозору конкуренцію. Від так вищезазначене не порушує принципи здійснення публічних закупівель та не дискримінує учасників, визначених статтею 5 Закону України «Про публічні закупівлі».
Дата відповіді:
12.12.2024 10:31
Відповідь надана
Ліцензія
Номер:
56ea2f90a6954d79849a27c3c5896065
Дата опублікування:
04.12.2024 16:45
Опис:
П.2 статті 41 передбачає ...при проведенні спрощеної закупівлі а також ....у разі застосування переговорної процедури. НЕ МАЄТЕ ПРАВА ВИМАГАТИ, те що не передбачено діючим законодавством.
Відповідь:
Шановний постачальнику! Прошу, читайте уважно документацію, а саме:
Переможець процедури закупівлі під час укладення договору про закупівлю повинен надати:
- інформацію про право підписання договору про закупівлю;
- достовірну інформацію про наявність у нього чинної ліцензії або документа дозвільного характеру на провадження виду господарської діяльності, ЯКЩО отримання дозволу або ліцензії на провадження такого виду діяльності передбачено законом.Тобто, якщо передбачено законом, то потрібна ліцензія, якщо не передбачено законом, то не потрібна. Зазвичай, всі постачальники надають довідку, про те, що ліцензії або документа дозвільного характеру на провадження виду господарської діяльності не передбачено законом.
Дата відповіді:
04.12.2024 16:48
Відповідь надана
РДН
Номер:
3f2ebba987004bd7b2e9a46012202d26
Дата опублікування:
04.12.2024 16:41
Опис:
Добрий день! За який період використовувати РДН при формуванні ціни пропозиції ?
Відповідь:
Добрий день! При формуванні ціни пропозиції використовувати прогнозовану ціну, яка буде актуальною на день укладення Договору.
Дата відповіді:
05.12.2024 09:27
Відповідь надана
Ліцензія
Номер:
a991c1c2adb44395a9293ddc9fc0d892
Дата опублікування:
04.12.2024 13:27
Опис:
В Додатку 5 від Переможця вимагається надання достовірної інформації про наявність чинної ліцензії або документа дозвільного характеру на провадження виду господарської діяльності, якщо отримання дозволу або ліцензії на провадження такого виду діяльності передбачено законом, що суперечить п.2 статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі»!!!!!
Відповідь:
Шановний постачальнику! Прошу, читайте уважно документацію, а саме:
Переможець процедури закупівлі під час укладення договору про закупівлю повинен надати:
- інформацію про право підписання договору про закупівлю;
- достовірну інформацію про наявність у нього чинної ліцензії або документа дозвільного характеру на провадження виду господарської діяльності, ЯКЩО отримання дозволу або ліцензії на провадження такого виду діяльності передбачено законом.Тобто, якщо передбачено законом, то потрібна ліцензія, якщо не передбачено законом, то не потрібна. Зазвичай, всі постачальники надають довідку, про те, що ліцензії або документа дозвільного характеру на провадження виду господарської діяльності не передбачено законом.
Дата відповіді:
04.12.2024 16:36
Відповідь надана
ISO
Номер:
9c6036f072eb4e468a951b7b23578148
Дата опублікування:
04.12.2024 13:19
Опис:
Враховуючи вказані вимоги у тендерній документації щодо надання : сертифікатів системи ДСТУ ISO 9001:2018 «Системи управління якістю. Вимоги», ДСТУ ISO 14001:2015 (ISO 14001:2015, ДСТУ ISO 45001:2019 «Системи управління охороною здоров’я та безпекою праці, ДСТУ ISO 37001:2018 «Системи управління щодо протидії корупції. Вимоги та настанови щодо застосування», які не мають відношення до правомірної діяльності з реалізації електричної енергії згідно чинного Державного стандарту України, повідомляємо, що вимагання від Замовників вище зазначених документів є упередженим ставлення до учасників. Вимагаємо видалити дискримінаційну вимогу, яка прямо звужує коло потенційних учасників цієї закупівлі. У випадку незадоволення нашої вимоги будемо змушені захищати своє право на участь у цій публічній закупівлі шляхом подання Скарги до АМКУ.
Відповідь:
Шановний Постачальнику!
Замовник здійснює дану закупівлю у відповідності до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» (надалі – Закон) з урахуванням положень постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (далі – Особливості). Предметом цієї закупівлі є ДК 021:2015: 09310000-5 «Електрична енергія», яка є специфічним товаром та її постачання нерозривно пов’язане з наданням електропостачальником відповідних послуг споживачу. Також звертаємо увагу, що сертифікація передбачає перевірку підприємства електропостачальника, який надає комплекс послуг з постачання, а не самого товару. З метою вибору надійного, відповідального та добросовісного постачальника, діяльність якого відповідає вимогам чинного законодавства України, замовник зазначає інші вимоги до учасника закупівлі (майбутнього постачальника) згідно з абзацом першим частини третьої статті 22 Закону, зокрема, щодо необхідності підтвердження впровадження ним та підтвердження їхньої відповідності системам управління (менеджменту), а саме: - ДСТУ EN ISO 9001:2015 «Системи управління якістю. Вимоги» / ДСТУ EN ISO 9001:2018 (EN ISO 9001:2015, IDT; ISO 9001:2015, IDT) «Системи управління якістю. Вимоги», (ДСТУ прийнято та введено в дію з 01.07.2016 року відповідно до наказу Державного підприємства "Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості" від 21.12.2015 № 203); - ISO 50001:2020 (ISO 50001:2018) . Звертаємо вашу увагу, що вимоги тендерної документації щодо підтвердження учасниками впровадження та їхньої відповідності вищезазначеним системам управління (менеджменту) не є кваліфікаційним критерієм або вимогами до предмета закупівлі (вимогами щодо сертифікації електричної енергії) у розумінні Закону та цієї тендерної документації, а як зазначено вище, включені до тендерної документації керуючись абзацом першим частини третьої статті 22 Закону. Пунктом 28 Особливостей визначено, що тендерна документація формується замовником відповідно до вимог статті 22 Закону з урахуванням цих особливостей. Відповідно до Правил роздрібного ринку електричної енергії (ПРРЕЕ), затверджених постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 312, відповідно до Розділу 4 та п.6.5 Розділу 6 Порядку забезпечення стандартів якості електропостачання та надання компенсацій споживачам за їх недотримання, затвердженого Постановою НКРЕКП від 12.06.2018 №375, відповідно до підпунктів 36-39 пункту 2.2 глави 2 Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, затверджених постановою НКРЕКП від 27.12.2017 №1469, учасник (постачальник) повинен надавати послуги з постачання електричної енергії споживачам із дотриманням установлених показників якості. А замовник (споживач) має право на отримання послуг з постачання електричної енергії з дотриманням відповідних показників якості. Отже, враховуючи вищезазначене, а також керуючись нормами пункту 29 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування затверджених постановою КМУ №1178 від 12.10.2022 та абзацу 1 частини 3 статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» тендерна документація може містити іншу інформацію, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та яку замовник вважає за необхідне включити до тендерної документації. Отже, замовник правомірно вимагає від учасників документально підтвердити у складі своєї пропозиції успішне проходження сертифікації їхньої діяльності вимогам ДСТУ EN ISO 9001:2015 «Системи управління якістю. Вимоги» / ДСТУ EN ISO 9001:2018 (EN ISO 9001:2015, IDT; ISO 9001:2015, IDT) «Системи управління якістю. Вимоги», ДСТУ ISO 14001:2015 (ISO 14001:2015, ДСТУ ISO 45001:2019 «Системи управління охороною здоров’я та безпекою праці, ДСТУ ISO 37001:2018 «Системи управління щодо протидії корупції. Вимоги та настанови щодо застосування». Жоден з чинних нормативно-правових актів не забороняє Замовнику вимагати від потенційних учасників документів щодо проходження сертифікації їхньої діяльність на відповідність вимогам міжнародних стандартів. Також звертаємо увагу, що дана вимога не є дискримінаційною. Такої ж позиції дотримується Постійно діюча комісія з розгляду скарг АМКУ (наприклад згідно з рішенням №4571-р/пк-пз від 12.05.2022). Таким чином, замовник керуючись нормами чинного законодавства з метою вибору за результатами цієї процедури закупівлі ефективного, відповідального та добросовісного постачальника, встановлює вимоги до учасників щодо підтвердження ними відповідності та впровадження вищезазначених стандартів. Зазначені вимоги щодо підтвердження учасниками їхньої відповідності стандартам не є дискримінаційними та жодним чином не порушують норми частини четвертої статті 22 Закону та статті 5 Закону. Таким чином, у замовника відсутні підстави для внесення змін до тендерної документації в цій частині. Звертаємо Вашу увагу, що отримати сертифікати може будь-яка організація, що працює у відповідності до зазначених вище стандартів ДСТУ ISO, а наявність сертифікатів сприяє більш ретельному та всебічному вивченню ділових якостей учасника. Вимоги стандартів — загальні, вони призначені для застосування будь-якою організацією, незалежно від її типу чи розміру. Зазначені вимоги тендерної документації не є дискримінаційними з огляду на практику Постійно діючої адміністративної колегії з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель:
- рішення від 27.12.2019 року №19422-р/пк-пз,
рішення від 07.02.2020 року № 2407 -р/пк-пз,
рішення від 12.05.2022 року №4571-р/пк-пз.
Практика Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель: рішення № 19004-р/пк-пз від 20.12.2019 р. (UA-2019-11-20-002217-b),
рішення № 7185-р/пк-пз від 14.04.2020 р. (UA-2020-03-17-001400-c),
рішення № 2309 -р/пк-пз від 06.02.2020 р. (UA-2020-01-10-001583-c),
рішення №19422-р/пк-пз від 27.12.2019 р. (UA-2019-11-25-003122-b),
рішення № 11184-р/пк-пз від 21.05.2021 р. UA-2021-03-26-014987-c),
рішення № 9066-р/пк-пз від 26.04.2021 р. (UA-2021-03-19-000685-c),
рішення № 9066-р/пк-пз від 26.04.2021 р. (UA-2021-03-19-000685-c).
рішення № 19485-р/пк-пз від 27.08.2021 р.
Дата відповіді:
04.12.2024 16:02