-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 3
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2024-12-03-014200-a
Завершена
2 156 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 10 780.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 10 780.00 UAH
Номер:
fd5ed7165a1343d6a312c6474b86a0fe
Внутрішній номер закупівлі:
23498993
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-03-014200-a
Замовник:
ТАЛАЛАЇВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ПРИЛУЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04412679
-
Адреса:
17200, Україна, Чернігівська область, смт Талалаївка, Прилуцький район, вул. Центральна, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Леся Сухоловська +380976323534 lsuholovska@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 156 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.12.2024 15:18 - 14.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
03.12.2024 15:18 - 17.12.2024 10:00
Аукціон:
18.12.2024 15:56 - 18.12.2024 16:19
Період кваліфікації:
18.12.2024 16:19 - 19.12.2024 11:23
Період завантаження договору:
25.12.2024 00:00 - 04.01.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 156 000.00 Електрична енергія