-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб (автобуси спеціалізовані для перевезення школярів)
Тендер Prozorro UA-2018-07-26-001263-c
Без урахування автобусів для перевезення школярів з обмеженою здатністю до пересування
Торги не відбулися
1 726 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 630.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 630.00 UAH
Період уточнення:
26.07.2018 17:06 - 04.08.2018 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим