-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб (автобуси спеціалізовані для перевезення школярів)
Тендер Prozorro UA-2018-07-26-001263-c
Без урахування автобусів для перевезення школярів з обмеженою здатністю до пересування
Торги не відбулися
1 726 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 630.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 630.00 UAH
Номер:
59cb96a641ad42778ba80fe6ab4e3d4a
Внутрішній номер закупівлі:
2349805
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-07-26-001263-c
Замовник:
ПУТИЛЬСЬКА ГІМНАЗІЯ ПУТИЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ПУТИЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25081962
-
Адреса:
59100, Україна, Чернівецька область, смт Путила, вул. Мєшкова,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Чучко Людмила Дмитрівна +38 (096) 781-2716 ljudachuchko@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 726 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.07.2018 17:06 - 04.08.2018 00:00
Період прийому пропозицій:
26.07.2018 17:06 - 14.08.2018 00:00
Аукціон:
14.08.2018 13:34 - 14.08.2018 13:55
Період кваліфікації:
14.08.2018 13:55 - 30.08.2018 17:26
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 726 000.00 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб (автобуси спеціалізовані для перевезення школярів)