-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 3
Електрична енергія на 2025 рік
Тендер Prozorro UA-2024-12-02-001367-a
Завершена
2 488 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 12 444.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 12 444.00 UAH
Період уточнення:
02.12.2024 09:38 - 10.12.2024 00:00
Відповідь надана
без ПДВ
Номер:
a3f0cb5fa3a94d5e852dc238e8baf825
Дата опублікування:
02.12.2024 13:10
Опис:
Добрий день! Замовнику ви у формулі своїй вказуєте що закупівля ваша враховує ПДВ, а на майданчику ви вказуєте суму закупівлі без ПДВ. Уточніть будь ласка у вас закупівля з ПДВ чи без ПДВ?
Відповідь:
Доброго дня. Припустилися помилки, вже виправили, закупівля з ПДВ.
Дата відповіді:
02.12.2024 13:34