-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 3
Електрична енергія на 2025 рік
Тендер Prozorro UA-2024-12-02-001367-a
Завершена
2 488 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 12 444.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 12 444.00 UAH
Номер:
b10c586ec48642feb43691e88c2dfc72
Внутрішній номер закупівлі:
23467860
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-02-001367-a
Замовник:
Кулевчанська сільська рада Білгород-Дністровського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04380643
-
Адреса:
68261, Україна, Одеська область, с. Кулевча, вул. Центральна, 52
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Михайло Димов +380983387850 tender.kulevcha@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 488 800.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.12.2024 09:38 - 10.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
02.12.2024 09:38 - 13.12.2024 00:00
Аукціон:
13.12.2024 13:25 - 13.12.2024 14:30
Період кваліфікації:
13.12.2024 14:30 - 13.12.2024 15:18
Період завантаження договору:
19.12.2024 00:00 - 29.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 488 800.00 Електрична енергія