-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
(Тумби приставні до столу) Закарпатська область)) код CPV згідно з кодом ДК 021:2015: 39120000-9 39130000-2 «Офісні меблі»
Тендер Prozorro UA-2024-11-30-000931-a
Постачальник зобов’язується передати (поставити) у зумовлений даним Договором строк у власність Покупця тумби приставні до столу (далі - Товар), а Покупець зобов’язується прийняти Товар і оплатити його в порядку та на умовах, передбачених даним Договором.
Завершена
25 300.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 126.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 126.50 UAH
Період уточнення:
30.11.2024 16:37 - 06.12.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим