-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
(Тумби приставні до столу) Закарпатська область)) код CPV згідно з кодом ДК 021:2015: 39120000-9 39130000-2 «Офісні меблі»
Тендер Prozorro UA-2024-11-30-000931-a
Постачальник зобов’язується передати (поставити) у зумовлений даним Договором строк у власність Покупця тумби приставні до столу (далі - Товар), а Покупець зобов’язується прийняти Товар і оплатити його в порядку та на умовах, передбачених даним Договором.
Завершена
25 300.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 126.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 126.50 UAH
Номер:
f8287d8cabe24a218aa8698efff0c9f8
Внутрішній номер закупівлі:
23464800
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-30-000931-a
Замовник:
Державна установа "Центр пробації"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41847154
-
Адреса:
04050, Україна, Київська область, Київ, Юрія Іллєнка, 81
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Половка Ольга Володимирівна 380509369416 zk@probation.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39130000-2 Офісні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
25 300.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.11.2024 16:37 - 06.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
30.11.2024 16:37 - 09.12.2024 08:00
Аукціон:
10.12.2024 11:27 - 10.12.2024 11:50
Період кваліфікації:
10.12.2024 11:50 - 18.12.2024 11:43
Період завантаження договору:
24.12.2024 00:00 - 03.01.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴25 300.00 (Тумби приставні до столу) Закарпатська область))