-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Професійна промислова пральна машина, каток гладильний та машина сушильна промислова
Тендер Prozorro UA-2018-07-18-001812-b
Вимоги щодо товару визначаються в тендерній документації
Торги не відбулися
467 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 670.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 670.00 UAH
Період уточнення:
18.07.2018 16:20 - 29.07.2018 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим