• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Професійна промислова пральна машина, каток гладильний та машина сушильна промислова

Вимоги щодо товару визначаються в тендерній документації

Торги не відбулися

467 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 670.00 UAH
Номер: d1ae8c6892894f8c88cc362438d0d81e
Внутрішній номер закупівлі: 2345248
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-07-18-001812-b   
Замовник: ДУ "Інститут ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка НАМН України"
Контактна особа: Тетяна Лубковська +380661214922 t.lubkovskaya.iem@gmail.com http://iem.net.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 42710000-6 Машини для виробництва текстильних виробівАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 467 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 4 670.00 UAH
Період уточнення: 18.07.2018 16:20 - 29.07.2018 00:00
Період прийому пропозицій: 18.07.2018 16:20 - 08.08.2018 00:00
Аукціон: 08.08.2018 14:38 - 08.08.2018 15:11
Період кваліфікації: 08.08.2018 15:11 - 27.08.2018 09:37

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Машина сушильна промислова
Код ДК 021:2015: 42710000-6 Машини для виробництва текстильних виробів
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 04114, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ВИШГОРОДСЬКА, будинок 69 На карті
Каток гладильний
Код ДК 021:2015: 42710000-6 Машини для виробництва текстильних виробів
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 04114, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ВИШГОРОДСЬКА, будинок 69 На карті
Професійна промислова пральна машина
Код ДК 021:2015: 42710000-6 Машини для виробництва текстильних виробів
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 04114, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ВИШГОРОДСЬКА, будинок 69 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Нова Колор"

Оскарження: 08.08.2018 15:11 - 26.08.2018 00:00
Початкова пропозиція 466 965.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
462 295.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
15.08.2018 09:54
Документи 5
Скарги 0
ТОВ "Промкомплектмонтаж"

Оскарження: 15.08.2018 09:54 - 31.08.2018 00:00
Початкова пропозиція 465 859.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
465 859.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
20.08.2018 16:36
Документи 39
Скарги 0
ТОВ "ТРЕЙДВЕСТ ЛТД"

Оскарження: 20.08.2018 16:36 - 07.09.2018 00:00
Початкова пропозиція 467 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
467 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
27.08.2018 09:35
Документи 38
Скарги 0
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ЗАМУЛА ДМИТРО МИКОЛАЙОВИЧ

Оскарження: 27.08.2018 09:35 - 07.09.2018 00:00
Початкова пропозиція 467 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
467 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
27.08.2018 09:37
Документи 16
Скарги 0