-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Холодильник, електрочайник, піч мікрохвильова, сушарка для рук
Тендер Prozorro UA-2018-08-21-002781-c
*Детальна інформація щодо кількості, обсягу поставки товарів (надання послуг, виконання робіт), які є предметом закупівлі визначена в Додатку №3 до тендерної документації.
Торги не відбулися
114 705.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 573.53 UAH
мін. крок: 0.5% або 573.53 UAH
Період уточнення:
21.08.2018 17:05 - 27.08.2018 18:00
Відповідь надана
Потужність електрочайника
Номер:
946cc070066041389fc5f9f66a612798
Дата опублікування:
23.08.2018 09:30
Опис:
Добрий день. Скажіть будь ласка, чи можливо запропонувати в тенедерній пропозиції електрочайники потужністю 2200Вт?
Відповідь:
Доброго дня! Дякуємо за Ваше запитання та бажання прийняти участь у торгах. Невиконання технічних вимог предмету закупівлі, а саме Додатку № 3 тендерної документації призведе до відхилення тендерної пропозиції Учасника.
Дата відповіді:
27.08.2018 10:01