• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Холодильник, електрочайник, піч мікрохвильова, сушарка для рук

*Детальна інформація щодо кількості, обсягу поставки товарів (надання послуг, виконання робіт), які є предметом закупівлі визначена в Додатку №3 до тендерної документації.

Торги не відбулися

114 705.60 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 573.53 UAH
Номер: 577c92fa1b4a4fd3b127b0b801cdcb13
Внутрішній номер закупівлі: 2344874
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-08-21-002781-c   
Замовник: філія "Енергозбут" ПАТ "Українська залізниця"
Контактна особа: Василий Васильевич Беренок +380444654221,+380444653514 eec_prozorro@uz.gov.ua http://uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 114 705.60 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 573.53 UAH
Період уточнення: 21.08.2018 17:05 - 27.08.2018 18:00
Період прийому пропозицій: 21.08.2018 17:05 - 06.09.2018 18:00

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Піч мікрохвильва
Код ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові прилади
Кількість 15 штуки
Період постачання 01.10.2018 - 31.12.2018
Місце постачання 01135, Україна, Київська область, м.Київ, вул.Жилянська, буд.97 На карті
Електрочайник
Код ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові прилади
Кількість 69 штуки
Період постачання 01.10.2018 - 31.12.2018
Місце постачання 01135, Україна, Київська область, м.Київ, вул.Жилянська, буд.97 На карті
Холодильник
Код ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові прилади
Кількість 7 штуки
Період постачання 01.10.2018 - 31.12.2018
Місце постачання 01135, Україна, Київ, м. Київ, вул. Жилянська, буд. 97 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Епіцентр К"
Початкова пропозиція 112 979.43 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
112 979.43 UAH з ПДВ
Документи 26
Скарги 0