-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Пломба-стяжка для опломбування мішків
Тендер Prozorro UA-2024-11-27-007617-a
Терміни поставки Товару в оголошенні наведені орієнтовні, детальна інформація щодо умов поставки визначена в умовах тендерної документації, зокрема в проєкті договору про закупівлю. Застосовані критерії оцінки – ціна (100%).
Завершена
5 460 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 27 300.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 27 300.00 UAH
Період уточнення:
27.11.2024 12:29 - 02.12.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим