• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 5

Електрична енергія

Завершена

2 600 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 13 000.00 UAH
Період уточнення: 25.11.2024 17:17 - 30.11.2024 00:00
Відповідь надана

Нарахування за порушення строків поставки, п.9.8 Договору

Номер: 631249f4a3474da39ad85cb8e447c435
Дата опублікування: 28.11.2024 15:20
Опис: В п.9.8 проєкту договору зазначено, що «У разі порушення строку поставки Товару з Постачальника стягується пеня в розмірі 0,1 відсотка вартості Товару, що повинен був бути поставлений відповідно до планових обсягів споживання електричної енергії у відповідному розрахунковому періоді, що визначені в таблиці № 2 додатка 1 до Договору, з якого допущено прострочення виконання за кожний день прострочення, а за прострочення понад 30 днів додатково стягується штраф у розмірі 7 відсотків указаної вартості.» Дане положення суперечить ПРРЕЕ, оскільки за фактичне постачання електроенергії (зокрема, її наявність та якість в електромережі) є відповідальним відповідний оператор системи розподілу (ОСР), до якого приєднані точки розподілу (об’єкти) споживача. Просимо вилучити даний пункт з проєкту договору.
Відповідь: Добрий день! Дякуємо за Ваш інтерес до нашої закупівлі на Ваше запитання та інформуємо про наступне. Умови тендерної документації відповідають вимогам чинного законодавства та не потребують внесення змін до тендерної документації.
Дата відповіді: 28.11.2024 16:05
Відповідь надана

Щодо розрахунку ціни тендерної пропозиції Учасника

Номер: 058cbfb65c6840458a77264b6c380ca9
Дата опублікування: 26.11.2024 14:20
Опис: Шановний Замовник! В Додатку № 5 до тендерної документації ви наводите формулу для розрахунку ціни тендерної пропозиції, а саме: "Цф = (Ц_з прогн.рдн + Тпер + V) × Wплан × Р, де: Цф – ціна тендерної пропозиції за одиницю електричної енергії (грн/кВт⋅год); Ц_з прогн.рдн – прогнозована ціна на ринку “на добу наперед”, яка для даної закупівлі становить 5,534 грн/кВт⋅год без ПДВ (визначена замовником як середньозважена ціна на ринку “на добу наперед” за повний останній календарний місяць, що передує даті оголошення процедури закупівлі, за даними АТ “Оператор ринку”, розміщеними на його вебсайті: www.oree.com.ua); Тпер – тариф на послуги з передачі електричної енергії (чинний на дату оголошення процедури закупівлі), визначений відповідно до постанови НКРЕКП від 09 грудня 2023 року № 2322 за 1 кВт⋅год без ПДВ і становить 0,52857 грн; Wплан – плановий обсяг закупівлі електричної енергії щодо об’єкта (об’єктів) замовника _________ кВт·год; V – розмір торговельної надбавки / знижки учасника за одиницю електричної енергії (вартість послуг учасника – відповідно до його тендерної пропозиції, що не може змінюватись протягом строку дії договору про закупівлю), грн; Р – математичне вираження ставки податку на додану вартість (наприклад, ПДВ – 20 % дорівнює 1,2), що вказується залежно від системи оподаткування постачальника. Торговельна надбавка / знижка, що встановлюється учасником у ціні своєї тендерної пропозиції, може бути від’ємною величиною. Торговельна надбавка / знижка, усі інші складові ціни тендерної пропозиції без ПДВ заокруглюються до п’яти знаків (включно) після коми." При цьому, показник Ц_з прогн.рдн – прогнозована ціна на ринку “на добу наперед”, яка для даної закупівлі становить 5,534 грн/кВт⋅год без ПДВ (визначена замовником як середньозважена ціна на ринку “на добу наперед” за повний останній календарний місяць, що передує даті оголошення процедури закупівлі, за даними АТ “Оператор ринку”, розміщеними на його вебсайті: www.oree.com.ua є помилковим. Зауважимо, що повний останній календарний місяць, що передує даті оголошення процедури закупівлі є ЖОВТЕНЬ 2024р., та середньозважена ціна на ринку “на добу наперед” ЖОВТЕНЬ 2024р. за даними АТ “Оператор ринку”, розміщеними на його вебсайті: www.oree.com.ua складає 5,65997 грн. без ПДВ. Просимо внести зміни.
Відповідь: Доброго дня! Дякуємо за Ваш інтерес до нашої закупівлі та Ваше запитання, інформуємо про наступне. Відповідно до Вашого питання Замовником проаналізовано та виправлено технічну помилку та внесено зміни до додатку 5 Тендерної документації.
Дата відповіді: 26.11.2024 15:59