-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 5
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2024-11-25-017834-a
Завершена
2 600 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 13 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 13 000.00 UAH
Номер:
33b83b8c2cb849918e99c202a304ae75
Внутрішній номер закупівлі:
23390992
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-25-017834-a
Замовник:
Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури
×
-
Код ЄДРПОУ:
02214165
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, місто Київ, Вознесенський узвіз, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Киричок Ірина Михайлівна +380442721186 ira.kyrychok@naoma.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 600 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.11.2024 17:17 - 30.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
25.11.2024 17:17 - 03.12.2024 15:00
Аукціон:
04.12.2024 13:16 - 04.12.2024 14:03
Період кваліфікації:
04.12.2024 14:03 - 09.12.2024 11:08
Період завантаження договору:
15.12.2024 00:00 - 25.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 600 000.00 Електрична енергія