-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання 50110000-9 за ДК 021:2015 (послуги з ремонту екскаватора –навантажувача JCB 3CX)
Тендер Prozorro UA-2024-11-25-001761-a
Завершена
614 717.46
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 073.59 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 073.59 UAH
Період уточнення:
25.11.2024 09:51 - 30.11.2024 00:00
Відповідь надана
щодо технічних специфікацій
Номер:
805ec111f3884f888fb0be0bfa6e80c4
Дата опублікування:
25.11.2024 14:45
Опис:
Шановний замовник, надайте будь ласка серійний номер машини , для точного підбору запчастин для виконання даних послуг
Відповідь:
Доброго вечора. JCB3CX4TJG2449931
Дата відповіді:
26.11.2024 16:12