• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання 50110000-9 за ДК 021:2015 (послуги з ремонту екскаватора –навантажувача JCB 3CX)

Оголошено тендер

614 717.46 UAH
Номер: 4382d42531ac474b91df4fa95ef12999
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-11-25-001927-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Дніпровського району м.Києва
Замовник: Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Дніпровського району м.Києва
Очікувана вартість: 614 717.46 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання 50110000-9 за ДК 021:2015 (послуги з ремонту екскаватора –навантажувача JCB 3CX)
Примітки: Послуги з ремонту екскаватора –навантажувача JCB 3CX (23 послуги) за ДК 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання, за максимальним знаком ДК: 50116000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування окремих частин транспортних засобів. Затв. протоколом від 25.11.2024 № 292.
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 25.11.2024 09:40
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума614 717.46 UAH