-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень №№ 67,70,73,74 літера «В» (корпус 9) КНП «Міська клінічна лікарня №11» Одеської міської ради, за адресою: м. Одеса, вул. Віталія Нестеренка (Академіка Воробйова), 5г.
Тендер Prozorro UA-2024-11-22-002530-a
Завершена
441 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 410.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 410.00 UAH
Період уточнення:
22.11.2024 10:11 - 27.11.2024 00:00
Відповідь надана
проектна документація
Номер:
56610d89a96b4985ba32ff48ac54e8eb
Дата опублікування:
25.11.2024 10:25
Опис:
Доброго дня!
Хочемо ознайомитись з проектною документацією.
Надайте будь-ласка контакт особи відповідальноі за проектну документацію. І хочемо оглянути обєкт. Це дасть можливість запропонувати найпривабливішу пропозицію, і зекономити бюджетні кошти. З найкращими побажаннями, команда ТОВ "ВБФ "ОЛЕКСАНДР"
Відповідь:
Доброго дня! Дякуємо за інтерес до закупівлі. Контакт для зворотнього зв'язку +38 (067)130-09-60 Заступник дитектора з економічних питань Ольга Василівна.
Дата відповіді:
25.11.2024 11:30