-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень №№ 67,70,73,74 літера «В» (корпус 9) КНП «Міська клінічна лікарня №11» Одеської міської ради, за адресою: м. Одеса, вул. Віталія Нестеренка (Академіка Воробйова), 5г.
Тендер Prozorro UA-2024-11-22-002530-a
Завершена
441 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 410.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 410.00 UAH
Номер:
04f9132a3cce415ab2cba5e26c77982a
Внутрішній номер закупівлі:
23356459
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-22-002530-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Міська клінічна лікарня № 11" Одеської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02774415
-
Адреса:
65006, Україна, Одеська область, м. Одесса, вул. Академіка Воробйова, 5-Г
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Книжник +380973007330 tenders-mkl11@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45430000-0 Покривання підлоги та стінАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
441 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.11.2024 10:11 - 27.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
22.11.2024 10:11 - 30.11.2024 00:00
Період кваліфікації:
30.11.2024 00:00 - 02.12.2024 18:25
Період завантаження договору:
08.12.2024 00:00 - 18.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴441 000.00 Поточний ремонт приміщень №№ 67,70,73,74 літера «В» (корпус 9) КНП «Міська клінічна лікарня №11» Одеської міської ради, за адресою: м. Одеса, вул. Віталія Нестеренка (Академіка Воробйова), 5г.