-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури. Монтаж системи відеоспостереження по периметру об’єкта КП «Водоканал» за адресою: вул. Святого Миколая, 61, м. Запоріжжя.
Тендер Prozorro UA-2024-11-20-011935-a
Завершена
266 704.04
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 2 667.04 UAH
мін. крок: 1% або 2 667.04 UAH
Період уточнення:
20.11.2024 15:00 - 25.11.2024 00:00
Відповідь надана
Дискримінація
Номер:
3afea6f493e8429ab1f6b6a1b1972c09
Дата опублікування:
20.11.2024 17:41
Опис:
Вимога: В довідці необхідно обов’язково зазначити про наявність сервісного центру та технічної підтримки, який передбачає сервісну та технічну підтримку системи відеоспостереження в цілому, із зазначенням адреси розташування та контактного телефону у м. Запоріжжі. Учасник повинен забезпечити реагування власними силами на усунення несправності до 2 (двох) годин з моменту отримання повідомлення від Замовника. Дана вимога є безглуздою та протиправною. Закупівля проводиться на Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури. Монтаж системи відеоспостереження по периметру об’єкта КП «Водоканал» за адресою: вул. Святого Миколая, 61, м. Запоріжжя, а не на технічне обслуговування системи відеоспостереження. Питання сервісної та технічної підтримки системи відеоспостереження регулюється Законом України "Про захист споживачів". В цьому Законі відсутня прив'язка сервісного центра до місця розташуання покупця, а також реагування власними силами на усунення несправності до 2 (двох) годин з моменту отримання повідомлення від Замовника. Видаліть дану вимогу з тендерної документації.
Відповідь:
Добрий день, шановний Учасник!
Предметом закупівлі є "Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури. Монтаж системи відео спостереження по периметру об’єкта КП “Водоканал» за адресою: вул. Святого Миколая, 61, м. Запоріжжя".
Відповідно до вимог, наведених у Додатку 3 до тендерної документації – технічному завданні, та п.6.9 проєкту договору, який наведений у Додатку 4 до тендерної документації – «Учасник надає гарантію на складові системи та систему в цілому, та забезпечує сервісне/гарантійне обслуговування терміном не менше 12 місяців. Учасник повинен забезпечити реагування власними силами на усунення несправності до 2 (двох) годин з моменту отримання повідомлення від Замовника».
На підставі вищезазначеного, вимога щодо наявності у учасника обладнання та матеріально-технічної бази у вигляді наявності сервісного центру та технічної підтримки, який передбачає сервісну та технічну підтримку системи відеоспостереження в цілому, із зазначенням адреси розташування та контактного телефону у м. Запоріжжі, є необхідною умовою для здійснення гарантійного обслуговування системи відеоспостереження в цілому та можливості підтримки безперебійної роботи цієї системи.
Дата відповіді:
22.11.2024 09:25