-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури. Монтаж системи відеоспостереження по периметру об’єкта КП «Водоканал» за адресою: вул. Святого Миколая, 61, м. Запоріжжя.
Тендер Prozorro UA-2024-11-20-011935-a
Завершена
266 704.04
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 2 667.04 UAH
мін. крок: 1% або 2 667.04 UAH
Номер:
7e01a78a80b14952898647c9acd5c58b
Внутрішній номер закупівлі:
23329487
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-20-011935-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Водоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327121
-
Адреса:
69002, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Святого Миколая, будинок 61
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Іванов Дмитро Юрійович 380612711207 ivanov.d@vodokanal.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратуриАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
266 704.04 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.11.2024 15:00 - 25.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
20.11.2024 15:00 - 28.11.2024 00:00
Аукціон:
28.11.2024 12:38 - 28.11.2024 13:01
Період кваліфікації:
28.11.2024 13:01 - 03.12.2024 16:54
Період завантаження договору:
09.12.2024 00:00 - 19.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴266 704.04 51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури. Монтаж системи відеоспостереження по периметру об’єкта КП «Водоканал» за адресою: вул. Святого Миколая, 61, м. Запоріжжя.