-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Офісне устаткування та приладдя різне
Тендер Prozorro UA-2024-11-12-012299-a
Папір офісний А4 80 г/м2, 500 арк, папір офісний А3 80 г/м2, 500 арк, конверти С4, конверти С5
Торги не відбулися
178 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 890.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 890.00 UAH
Період уточнення:
12.11.2024 15:22 - 17.11.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим